scores per regio

Indeling naar Provincie. Weergegeven in volgorde van hoogste (totale) score naar laagste.
       

regio aantal
deelnemende
gemeenten
aantal
gemeenten
in regio
respons
in regio
beschik-
baarheid
kwaliteit bereik ouders
Limburg323397%86.9%84.3%25%75.7%
Groningen2020100%92.3%80.7%0%73.6%
Overijssel132552%81.5%75%25%75.7%
Friesland192095%93.1%76.4%20%63.6%
Flevoland5683%86.2%72.9%0%74.3%
Noord-Holland354873%84.6%72.1%15%71.4%
Noord-brabant436467%82.3%70%10%67.1%
Zuid-Holland416068%85.4%68.6%15%61.4%
Gelderland375370%86.2%65%20%63.6%
Zeeland1313100%92.3%65.7%5%50.7%
Utrecht132650%75.4%35.7%10%33.6%
Drenthe91275%44.6%23.6%0%13.6%


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *